WELLNESS- EN KUURPROGRAMMA'S

U kunt kiezen voor een verblijf in een hotel of ergens in de buurt van een resort

WE ZULLEN VOOR JE ZORGEN

RESORT ROGAŠKAKUURCENTRUM - MEDISCH CENTRUM

Rogaška Resort is een ideale plek voor rust en behandeling.

Je komt naar een sanatorium

Je passeert de fysieke

De arts geeft de behandeling aan

Tijdens het verblijf wordt het volgende overleg gevoerd

HUIDIGE PAKKETTEN

HET DETOX-PROGRAMMA WORDT UITGEVOERD IN HET ATLANTIDA BOUTIQUE HOTEL *****.

Als we echt de opgehoopte gifstoffen en negatieve gevoelens in ons lichaam willen verwijderen, is het niet voldoende om onze voedingsgewoonten te veranderen of speciale diëten te volgen. We moeten onze hele levensstijl begrijpen en aanpassen. Het Atlantida Boutique Hotel en Donat Mg helpen u om uw vitale energie te herstellen en uw lichaam te reinigen, wat uw gezondheid en jeugdige vitaliteit ten goede komt.

Heeft u last van allergieën en frequente hoofdpijn? Bent u elke dag onder stress? Voelt u zich zonder reden moe? Voelen uw armen en benen zwaar aan? Heeft u problemen met uw lever of galblaas? Heeft u last van een slechte spijsvertering? En hoe zit het met uw immuunsysteem? Is het verzwakt? Als u op een van deze vragen ja antwoordt, probeer dan ons DETOX-programma, dat gericht is op iedereen die geen tijd heeft om correct te eten of te luisteren naar zijn of haar lichaam in zijn of haar hectische en stressvolle dagelijkse leven.

OVER HET PROGRAMMA

Een deel van het programma vindt plaats in het Rogaska Medisch Centrum. De gasten verblijven in het Atlantida Boutique Hotel. Het programma is uitgebreid en afgestemd op de behoeften van het individu en levert indrukwekkende resultaten op. Tijdens uw verblijf wordt u begeleid door een wellnesscoach die uw activiteiten (DETOX-behandelingen, stevige wandelingen, zwemmen, fitness, etc.) organiseert en uw dieet opvolgt.

In het kader van het DETOX-programma krijgt u vijf gezonde maaltijden per dag, samen met gezonde drankjes en kruidenthee. U krijgt ook de kans om de principes van een correct dieet en een gezonde levensstijl te leren kennen.

 

BEHANDELINGENMIN7 nachten10 nachten14 nachten
Medische consultatie door arts111
Analyse van de lichaamssamenstelling in overleg met de fysiotherapeut112
ECG-test111
Bloedonderzoek in het laboratorium111
Vervolgmedisch onderzoek van de arts--1
Vrijkaart voor de mineraalwaterdrinkhal (drie keer per dag Donat Mg therapeutisch water drinken)+++
DETOX-menu en ontgiftende thee tussen de behandelingen door+++
Presso therapie benen30246
Zouttherapie20478
Lever klei wrap20244
Fango wrap voor het hele lichaam20112
Lichaamsschil met ontgiftende algenpakking30112
Lipo-detox-massage70222
Reflexvoetmassage30224
Massage met aromatherapie en verwarmde deken90222
Voedingssupplement om de lever te reinigen112

Het programma is niet geschikt voor hart- en diabetespatiënten, zwangere vrouwen, kinderen, patiënten met antistollingstherapie of kankerpatiënten. Het wordt ook niet aanbevolen voor mensen in de acute fase van een darmziekte, mensen met een nieuw gevormde maag- of twaalfvingerige darmzweer of mensen die worden behandeld voor enige vorm van acute infectie.De ontgifting van uw lichaam is de eerste stap naar het verbeteren van uw welzijn en het herstellen van uw energie, vitaliteit en gemoedsrust. Het Atlantida Boutique Hotel, gelegen in een rustige natuurlijke omgeving met uitzicht op Rogaska Slatina, maar dicht bij het Rogaska Medisch Centrum en het centrale park, is de ideale plek om dit proces te starten..

Het Atlantida Boutique Hotel ***** is het enige luxe hotel in de omgeving met professionele en gepersonaliseerde diensten voor mensen die de dagelijkse stress willen ontvluchten en voor mensen die geïnspireerd zijn door een uitstekende hotelarchitectuur met het hoogste niveau van prestige en volledige privacy.

KAMERS - PREIS LIJST 14.01.2019 - 13.01.2020m27 nights10 nights14 nightsAdd.night
DBL ECONOMY French Window19-24170922293079145
SNGL ECONOMY French Window19-24203926893709195
DBL STANDART19-24183924093334165
SNGL STANDART19-24217928793964215
DBL SUPERIOR27190924993459175
SNGL SUPERIOR27223929694089225
DBL DELUXE29203926893709195
SNGL DELUXE29236931594339245
DBL EXCLUSIVE31210927793839205
SNGL EXCLUSIVE31243932494469255
SUITE JUNIOR34217428793964215
SUITE French Window54237431544339245
SUITE SUPERIOR54257434294719275
SUITE COMFORT45-54276937095099305
SUITE DELUXE58-67350447346484415

*Price is in EUR per person, VAT included.. We reserve the right to change the prices and other sales conditions.

Prices include:

  • 7, 10 or 14 nights in the selected room with five wholesome meals a day, healthy drinks and herbal teas (check-in after 2 p.m., check-out before 11 a.m.);
  • DETOX program;
  • unlimited use of the hotel’s indoor pool and whirlpool, as well as the use of the Sauna Oasis (classical and panoramic Finnish sauna, and Turkish bath);
  • free entrance into the hotel’s fitness studio;
  • a bottle of Donat Mg mineral water upon arrival;
  • daily selection of fresh fruit in the health corner;
  • unlimited WiFi access;
  • free entrance to the Fontana Casino (for persons of 18 and above);
  • animation program with musical and other themed events;
  • more than 6000 daily newspapers and magazines – available on-line (Press Reader);
  • free use of the hotel transportation up to 2 km;
  • welcome drink.

TOURIST FEE: adult - € 2,50 per day; children between 6. and 18. years - € 1,25 per day; disabled persons and children under the age of 6 are exempt from paying the tourist fee. surcharges in pricelist 2019.

PACKAGE MG MINI | THE PROGRAMM IS CARRIED OUT AT ATLANTIDA BOUTIQUE HOTEL *****

Package includes:

  • Accommodation in the hotel with halfboard (check in from 14:00, check out till 11:00);
  • Halfboard with rich self'service breakfast
  • Doctor’s consultation;
  • Drinking course of health water Donat Mg 3 times per day during the hole staying;
  • Free entrance into the hotel pools and saunas Oasis, bathrobe and towels
  • Free entrance to fitness;
  • One bottle of mineral water Donat Mg
  • Daily selection of fresh fruits in the Health corner;
  • Welcome drink;
  • free WiFi;
  • Free entrance to Casino Fontana (from18 y.o.);
  • Animation programs;
  • Kranten - доступ через Интернет;
  • Gratis gebruik van het hotelvervoer tot 2 km.

Pakket MG MINIM213.1. – 31.3.2019
12.5. – 28.7.2019
1.9. – 27.9.2019
10.11. – 22.12.2019
31.3. – 12.5.2019
28.7. – 1.9.2019
27.9. – 10.11.2019
22.12. – 12.1.2020
DBL Superieur27145155
SNGL Superieur27195205
DBL Deluxe29155175
SNGL Deluxe29205225
DBL Standart24-33135145
SNGL Standart24-33185195
DBL-frankelraam19-24116126
SNGL Frans Venster19-24166176
DBL Exclusief25165185
SNGL Exclusief25215235
Suite Junior34178195
Suite Junior voor eenmalig gebruik34225245
Suite Frans venster54195225
Suite Superieur54225255
Suite Comfort45-54255285
Suite Deluxe58-67350390
Suite Presidentiële75400440
Raadpleging van de artsjaja
Drinkgelegenheid van Donat Mg in Medisch centrumjaja
Prijs is in EURO per persoon per nacht in Tweepersoons- / Eenpersoonskamer. BTW is inbegrepen. Wij behouden ons het recht voor om de prijs en andere verkoopsvoorwaarden te wijzigen.

AANVULLENDE BETALING EN KORTING (per nacht):

  • Appartement voor ÉÉN GEBRUIK: 100 €;
  • Extra bed (alleen mogelijk in appartementen): 90 € volwassene, 70 € kind tot 11,99 j.o.;. Prijs is per persoon zonder pakket;
  • Garage: 10 € per auto.
  • Nieuwjaarsdiner, 12/31/2019: 140 € per volwassene, 70 € per kind jonger dan 12 jaar.
  • Laat uitchecken tot 20:00 - + 50% per kamer.

SPA belasting (per persoon per nacht):

volwassene - 2,50€, kind 6 - 18 j.o. - 1,25€; gehandicapte persoon en kind tot 6 j.o. - gratis.

KINDERENKORTING zonder pakket, zie Prijslijst 2019.

ANTI-PIJN PROGRAMMA 7 NACHTEN | HET PROGRAMMA WORDT UITGEVOERD IN GRAND HOTEL SAVA ****/*****

  • 13.01.2019 - 12.01.2020
    • Accommodatie in Grand hotel Sava****superior of Hotel Zagreb******
    • Welkomstdrankje en presentatie van het programma
    • Halfpension
    • Gang van het drinken van gezond mineraalwater (3 x per dag)
    • Lotus thermale baden, Turkse en Finse sauna's, tepidarium
    • Ochtendgymnastiek, yoga, aqua-aerobic
    • Gebruik van badjas en badhanddoek
    • Gratis toegang tot het fitnesscentrum van het hotel
    • Flesje gezond mineraalwater op de kamer bij aankomst
    • Georganiseerde wandeltochten, entertainment en avondmuziekprogramma's
    • Gratis toegang tot Casino Fontana
    • Gratis WI-FI

    INCL. in ANTI PAIN PROGRAMMA:

    •     Raadpleging bij de doktersfysiater
    •     Therapeutische / Trigger massage / Bowen therapie
    •     Elektrobehandelingen / Echografie / magneettherapie
    •     Fango wrap, 2 plaatsen
    •     HILT (hoge intensiteit lasertherapie)
    •     Individuele medische gymnastiek

7 nachten van 945 € / persoon

GASTRO PROGRAMMA | HET PROGRAMMA WORDT UITGEVOERD IN GRAND HOTEL ROGAŠKA ****

Geweldig programma om problemen met de spijsvertering te verlichten.

Heeft u een verzwakt immuunsysteem, beweegt u te weinig, eet u te veel, voelt u zich opgeblazen, heeft u regelmatig last van indigestie en spijsverteringsproblemen, heeft u last van constipatie, bieden wij u een oplossing - een combinatie van gekozen therapieën en een drinkkuur met genezend water Donat Mg zal u helpen problemen met de spijsvertering te verlichten en heeft een traditie van enkele tientallen jaren.

  • Je krijgt gezonde en genezende maaltijden: onze dieetprofessionals bereiden smakelijke combinaties van gastronomische dieetmenu's voor.
  • Drinkkuur met mineraalwater Donat Mg: genezing en effectieve drinkkuur zal het lichaam reinigen van de verzamelde giftige stoffen en afvalstoffen, hoge niveaus van magnesium zal de spijsvertering versnellen, de immuniteit versterken en uw energiereserve verhogen.
Het programma omvat:
- 14 overnachtingen met volpension
-·       Speciale voeding met persoonlijk bereid en geserveerd GASTRO menu, volpension inclusief ontbijt, lunch, middaghapje en avondeten
- Gratis toegang tot het thermale zwembad van het hotel, de sauna's en de fitness van VIS VITA Spa & Beauty
- Eenmaal per dag handdoek & saunalaken in Vis Vita Spa & Beauty
- Gebruik van badjas
- Gratis toegang tot de thermale buiten- en binnenzwembaden van Rogaška Riviera (open van apr. tot okt.)
- Flesje natuur mineraalwater Donat Mg bij aankomst
- Gratis Wi-Fi
·       Free entry into the Casino HIT Fontana
·       Animation programme (Water gymnastic, morning gymnastic, Nordic walking trips, dance…)
The GASTRO program comprises:
·         A general consultation at the beginning of the programme.
·         Detailed bio impedance tissue analysis (InBody 570) at the beginning and end of the programme.
·         Individually adjusted diet plan.
·         Drinking cure with Donat Mg mineral water.
·         Therapies:7   14days 
 2x4xHealing herbal bath20 min
 2x4xMineral bath20+20 min
 3x6xFango pack1 unit
 3x6xAbdominal massage20 min
 2x4xManual lymphatic drainage20 min
 1x2xMoroccan massage with argan oil50 min
·         Physical activities: exercise in fitness centre, Tibetan exercises for rejuvenation, Nordic walking, exercise in the water, saunas: infrared, steam and Finnish.

PRICE of GASTRO programme  comprises full board with special GASTRO diet

GRAND HOTEL ROGAŠKA¶¶¶¶SUPERIOR 

14 nights / *AD

Tweepersoonskamer

Eenpersoonskamer

DBL Eenmalig gebruik

PREMIUM-ruimte

1949 / 100 евро

2229 / 120 евро

2369 / 130 евро

STANDAARD COMFORT kamer

1849 /  90 евро

2129 / 110 евро

STANDAARDENDE KAMER

1699 /  80 евро

1839 /  90 евро

1979 / 100 евро

Prijzen zijn in EUR en per persoon / programma in een tweepersoonskamer. BTW is in de prijs inbegrepen.

*AD - Extra dag / per persoon per dag / volpension, zonder programma in VIS VITA Spa & Beauty.

Extra kosten:
  • Toeristenbelasting: 2,50 €per persoon per dag voor volwassenen, kinderen 1,25 €per persoon per dag.
  • Extra bed voor volwassenen / per persoon / dag / volpension, zonder programma in VIS VITA Spa & Beauty:
  • Premium kamer: | Standaard comfort:
80 €
  • Standaard kamer:
70 €
Toeslag voor kamers met uitzicht op het park / per persoon per dag:
  • Premium kamer: | Standaard comfort:
10 €
  • Standaard kamer:
 5 €
Algemene voorwaarden:Het aantal kamers is beperkt. Wij behouden ons het recht voor om de prijzen te wijzigen. Gratis annuleren is mogelijk tot 7 dagen voor aankomst. De prijzen zijn geldig vanaf 11.12.2018.
TOP