WELLNESS- EN KUURPROGRAMMA'S

U kunt kiezen voor een verblijf in een hotel of ergens in de buurt van een resort

WE ZULLEN VOOR JE ZORGEN

RESORT ROGAŠKAKUURCENTRUM - MEDISCH CENTRUM

Rogaška Resort is een ideale plek voor rust en behandeling.

Je komt naar een sanatorium

Je passeert de fysieke

De arts geeft de behandeling aan

Tijdens het verblijf wordt het volgende overleg gevoerd

DETOX PROGRAMMA

HET DETOX-PROGRAMMA WORDT UITGEVOERD IN HET ATLANTIDA BOUTIQUE HOTEL *****.

Als we echt de opgehoopte gifstoffen en negatieve gevoelens in ons lichaam willen verwijderen, is het niet voldoende om onze voedingsgewoonten te veranderen of speciale diëten te volgen. We moeten onze hele levensstijl begrijpen en aanpassen. Het Atlantida Boutique Hotel en Donat Mg helpen u om uw vitale energie te herstellen en uw lichaam te reinigen, wat uw gezondheid en jeugdige vitaliteit ten goede komt.

Heeft u last van allergieën en frequente hoofdpijn? Bent u elke dag onder stress? Voelt u zich zonder reden moe? Voelen uw armen en benen zwaar aan? Heeft u problemen met uw lever of galblaas? Heeft u last van een slechte spijsvertering? En hoe zit het met uw immuunsysteem? Is het verzwakt? Als u op een van deze vragen ja antwoordt, probeer dan ons DETOX-programma, dat gericht is op iedereen die geen tijd heeft om correct te eten of te luisteren naar zijn of haar lichaam in zijn of haar hectische en stressvolle dagelijkse leven.

OVER HET PROGRAMMA

Een deel van het programma vindt plaats in het Rogaska Medisch Centrum. De gasten verblijven in het Atlantida Boutique Hotel. Het programma is uitgebreid en afgestemd op de behoeften van het individu en levert indrukwekkende resultaten op. Tijdens uw verblijf wordt u begeleid door een wellnesscoach die uw activiteiten (DETOX-behandelingen, stevige wandelingen, zwemmen, fitness, etc.) organiseert en uw dieet opvolgt.

In het kader van het DETOX-programma krijgt u vijf gezonde maaltijden per dag, samen met gezonde drankjes en kruidenthee. U krijgt ook de kans om de principes van een correct dieet en een gezonde levensstijl te leren kennen.

 

BEHANDELINGENMIN7 nachten10 nachten14 nachten
Medische consultatie door arts111
Analyse van de lichaamssamenstelling in overleg met de fysiotherapeut112
ECG-test111
Bloedonderzoek in het laboratorium111
Vervolgmedisch onderzoek van de arts--1
Vrijkaart voor de mineraalwaterdrinkhal (drie keer per dag Donat Mg therapeutisch water drinken)+++
DETOX-menu en ontgiftende thee tussen de behandelingen door+++
Presso therapie benen30246
Zouttherapie20478
Lever klei wrap20244
Fango wrap voor het hele lichaam20112
Lichaamsschil met ontgiftende algenpakking30112
Lipo-detox-massage70222
Reflexvoetmassage30224
Massage met aromatherapie en verwarmde deken90222
Voedingssupplement om de lever te reinigen112

Het programma is niet geschikt voor hart- en diabetespatiënten, zwangere vrouwen, kinderen, patiënten met antistollingstherapie of kankerpatiënten. Het wordt ook niet aanbevolen voor mensen in de acute fase van een darmziekte, mensen met een nieuw gevormde maag- of twaalfvingerige darmzweer of mensen die worden behandeld voor enige vorm van acute infectie.De ontgifting van uw lichaam is de eerste stap naar het verbeteren van uw welzijn en het herstellen van uw energie, vitaliteit en gemoedsrust. Het Atlantida Boutique Hotel, gelegen in een rustige natuurlijke omgeving met uitzicht op Rogaska Slatina, maar dicht bij het Rogaska Medisch Centrum en het centrale park, is de ideale plek om dit proces te starten..

Het Atlantida Boutique Hotel ***** is het enige luxe hotel in de omgeving met professionele en gepersonaliseerde diensten voor mensen die de dagelijkse stress willen ontvluchten en voor mensen die geïnspireerd zijn door een uitstekende hotelarchitectuur met het hoogste niveau van prestige en volledige privacy.

KAMERS - PREIS LIJST 14.01.2019 - 13.01.2020m27 nachten10 nachten14 nachtenAdd.night
DBL ECONOMY French Window19-24170922293079145
SNGL ECONOMY French Window19-24203926893709195
DBL STANDART19-24183924093334165
SNGL STANDART19-24217928793964215
DBL SUPERIOR27190924993459175
SNGL SUPERIOR27223929694089225
DBL DELUXE29203926893709195
SNGL DELUXE29236931594339245
DBL EXCLUSIVE31210927793839205
SNGL EXCLUSIVE31243932494469255
SUITE JUNIOR34217428793964215
SUITE French Window54237431544339245
SUITE SUPERIOR54257434294719275
SUITE COMFORT45-54276937095099305
SUITE DELUXE58-67350447346484415

*Price is in EUR per person, VAT included.. We reserve the right to change the prices and other sales conditions.

Prices include:

  • 7, 10 or 14 nights in the selected room with five wholesome meals a day, healthy drinks and herbal teas (check-in after 2 p.m., check-out before 11 a.m.);
  • DETOX program;
  • unlimited use of the hotel’s indoor pool and whirlpool, as well as the use of the Sauna Oasis (classical and panoramic Finnish sauna, and Turkish bath);
  • free entrance into the hotel’s fitness studio;
  • a bottle of Donat Mg mineral water upon arrival;
  • daily selection of fresh fruit in the health corner;
  • unlimited WiFi access;
  • free entrance to the Fontana Casino (for persons of 18 and above);
  • animation program with musical and other themed events;
  • more than 6000 daily newspapers and magazines – available on-line (Press Reader);
  • free use of the hotel transportation up to 2 km;
  • welcome drink.

TOURIST FEE: adult - € 2,50 per day; children between 6. and 18. years - € 1,25 per day; disabled persons and children under the age of 6 are exempt from paying the tourist fee. surcharges in pricelist 2019.

TOP